توضیحات وب سایت گوگل در مورد دکمه گوگل +1:

فشار دادن دکمه 1+ خلاصه شده جمله ی “این خیلی عالی است” یا “باید این را ببینید” می باشد.

بر روی 1+ کلیک کنید تا بطور عمومی به بعضی موارد مهر تأیید بزنید. چیزهایی که شما 1+ کرده اید می تواند به دوستان، مخاطبین و دیگران کمک کند که هنگام جستجو در وب بهترین چیزهایی را که به دنبال آن هستند بیابند. بعضی مواقع یافتن آنچه دقیقاً به دنبال آن هستید با دانستن اینکه فردی که او را می شناسید قبلاً آن را پیدا کرده بسیار راحت تر است. توصیه های مربوط به مواردی که به آن علاقه مند هستید را درست زمانی که آنها را می خواهید، در نتایج جستجو به دست آورید.

برای 1+ کردن موارد، ابتدا به یک نام کاربری در Google نیاز دارید. این به افراد کمک می کند متوجه شوند چه کسی این دستور پخت خوشمزه یا سایت گردشگری عالی را توصیه کرده است. وقتی نام کاربری ای ایجاد می کنید، این نام کاربری برای همه قابل مشاهده است و به راحتی می توان به آدرس ایمیل شما ارتباط برقرار کرد. 1+ های شما در برگه ای جدید در نمایه Google شما ذخیره می شوند. می توانید برگه 1+ های خود را به جهان نشان دهید یا آن را بطور خصوصی نگه دارید و از آن بطور شخصی برای مدیریت ثبت موارد همیشه در حال توسعه ای که در وب دوست دارید استفاده کنید.

به طور خلاصه این دکمه به کاربران اینترنتی این توانایی را می دهد که صفحات وب مورد علاقه خود را در هنگام جستجوی دوستان خود در گوگل، به آن ها پیشنهاد دهند. همچنین این دکمه برای وبمسترها و صاحبان سایت ها و وبلاگ ها ارزش بالایی را می تواند داشته باشد از این رو که ترافیک بازدید کننده بالایی را از این طریق می توانند بدست آورند.

گوگل چگونه ارتباط افراد را در جامعه های مجازی محاسبه می کند؟
یکی از پرسش هایی که شاید برای شما پیش بیاید این است که گوگل چگونه دوستان مختلف کاربران را در جامعه های مجازی مانند گوگل Buzz ، توییتر و فیسبوک می شناسد و فقط به آن ها صفحات پیشنهادی فرد کلیک کرده بر روی دکمه +۱ نشان می دهد. گوگل از طریق استفاده از بخش Google social network خود که به اموری مانند لینک های تبادلی در جامعه های مجازی و سیستم های اشتراک گذاری لینک و همچنین ارتباط اشخاص و نویسندگان صفحات وب مختلف با حساب های کاربری در اینگونه سیستم ها به راحتی می تواند دوستان ما را در جامعه های مجازی شناسایی کند و فقط به آن ها مطالب و سایت های مورد علاقه ما را نشان دهد. لازم به ذکر است که تنها وقتی دوستان ما از طریق حساب کاربری خود در گوگل وارد شده باشند گوگل در بخش جستجوی سفارشی خود این آیتم یعنی ارتباط های جامعه مجازی را در نظر می گیرد.

من هم به وبسایتم ایم دکمه رو اضافه کردم ! وقتی روی متن نوشته ها کلیک کنید این دکمه مشاهده میشه .

پس اگر از مطلبی خوشتون اومد لطفا اونرو +1 کنید .

 

منبع

پستهاي مشابه :

۶ دیدگاه به “گوگل +1 چیست ؟”

ارسال دیدگاه

موضوعات:
وبلاگی برای تمام فصول:

به پاس حفظ حرمت انسانی و احترام به حقوق یکدیگر لطفا مطالب وبلاگ را تنها با نام و لینک دسترسی به "وبلاگی برای تمام فصول" ذکر نمایید.
با تشکر-حسام حاتمی

درددل:
 • در دلم زخمی است نه به عمق يک چاه يا بيکرانگی آه به انداز هی لانه ی پرنده ی کوچکی است که به آن سوی سادگی پريد شعر روی جلد: از سروده های زندان

  - #
 • بگذار عشق خاصیت تو باشد
  نه رابطه خاص تو با کسی......

  - #
 • آنکه نتواند به نیکی پاس هر مخلوق داد .......... از چه کرد این آفرینش را مگر مجبور بود ؟!

  - #
 • دین همچون شراب است. آن چنان را آن چنان تر می کند. حیوان ها را حیوان تر و انسان ها را انسان ت

  - #
 • بچه که بودم همیشه فکر می کردم چقدر بزرگن این آدما...و ترسیدم!

  اما بزرگتر که شدم٬ دیدم چقدر کوچیکن...و ترسیدم!

  - #
از مطالب جدید باخبر شوید :
جستجو :
گفتگو با من:
وضع آپتایم سرور من:
تضمین تراکنشهای مالی توسط: